OUTPOST
0-800-401-911 Дзвінки безкоштовні
Меню
0-800-401-911 Дзвінки безкоштовні
Меню

Охорона масових заходів

При організації і проведенні масових заходів одним з актуальних і запитуваних є питання безпеки і охорони масових заходів. У такому разі обов’язок організатора – прийняти всі необхідні заходи, щоб запобігти порушенням цивільного порядку, загрозам терористичних актів і т.п.

Компанія «Аутпост» надає допомогу у забезпеченні і організації безпеки при проведенні заходів і гарантує охорону масових заходів клієнта.

Забезпечення безпеки на масових заходах здійснюється охоронцями з великим досвідом роботи в охороні при організації широкомасштабних культурно-масових заходів.

Компанія «Аутпост» пропонує послуги із забезпечення правопорядку і охорону масових заходів. Ми гарантуємо порядок на концертах і фестивалях, форумах і презентаціях, виставках і семінарах. А також забезпечимо порядок на рекламних кампаніях клієнта і охорону масових заходів будь-якого іншого масштабу.

Охоронці компанії «Аутпост» завчасно вивчать і ознайомляться з потенційними погрозами, які можуть бути пов’язані з проведенням і підготовкою масового заходу. Вони також ознайомляться з об’єктом охорони, проведуть його огляд перед початком заходу. Також буде встановлений контакт з силовими структурами і правоохоронними органами України, та в разі потреби буде організована підтримка і взаємодія.

Охорона заходів полягає у запобіганні проникненню на заходи наркотиків, зброї або предметів, які можуть бути використані як зброя, а також отруйних, пальних і вибухових речовин.

Співробітники компанії «Аутпост» також проведуть координацію потоку людей на заході і при необхідності проконтролюють прилеглі території.

У забезпечення правопорядку при проведенні входять такі масові заходи як:

  • Концерти та фестивалі;
  • Форуми та презентації;
  • Виставки і семінари;
  • Рекламні компанії та ін.
Довіряйте охорону професіоналам!