OUTPOST
0-800-401-911 Дзвінки безкоштовні
Меню
0-800-401-911 Дзвінки безкоштовні
Меню

Моніторинг

Компанія «Аутпост» пропонує послуги з моніторингу і забезпечення безпеки транспорту: як вантажних, так і легкових автомобілів. Завдяки новітнім технічним рішенням ми можемо створювати надгнучкі системи пошуку і виявлення автотранспорту.

Використання навігаційних технологій гарантує оптимізацію маршрутів руху транспорту, а значить, і скорочення часу доставки, збільшення кількості обслуговуваних клієнтів, зниження витрати палива.

У структурі компанії однією з важливих оперативно-технічних ланок є пульт централізованого спостереження (ПЦН), який має широкий спектр можливостей моніторингу за перебуванням систем сигналізації на об’єктах, а також систему GPS супутникового спостереження по місцю знаходження оперативних груп на автомобілях і мотоциклах.

Поєднання цих систем моніторингу дає можливість оптимального управління черговими оперативними силами компанії і своєчасного реагування на сигнали тривоги. У високих показниках оперативності реагування на нештатні ситуації на об’єктах охорони провідну роль грає чинник оснащеності наших підрозділів сучасними технічними засобами, сприяє взаємодії між всіма черговими силами компанії і забезпечує високий рівень мобільності. Дев’ять озброєних і екіпірованих оперативних груп на радіофікованих автомобілях, і двох мотоциклах в центральній частині міста, цілодобово патрулюють по Львову.

Наші філії надають повний комплекс охоронних послуг у наступних містах: Київ, Трускавець, Дрогобич, Борислав, Червоноград, Стрий, Мостиська. М. Львів цілодобово обслуговують 10 екіпажів, всі автомобілі обладнані системою GPS. Час прибуття оперативних груп на об’єкти охорони в межах Львова складає до 6-8 хвилин в нічний час. Для виконання завдань по супроводу коштовних вантажів наших клієнтів використовуються спеціально обладнані автомобілі Toyota Land Cruiser 150, які оснащенні вбудованими сейфами і обладнані системами GPS з кнопками тривоги.

Довіряйте охорону професіоналам!