OUTPOST
0-800-401-911 Дзвінки безкоштовні
Меню
0-800-401-911 Дзвінки безкоштовні
Меню

Кінологічна служба

Охорона об’єктів собаками, кінологічна служба Компанії “АУТПОСТ”

Охорона об’єктів з використанням кінологічної служби, є одним з найбільш ефективних способів захисту об’єктів і територій. Навчена сторожова собака часто замінює і зброю, і відеоспостереження, і сигналізацію, і навіть наряд охоронців.

Охорона об’єктів з використанням сторожового пса – один з основних видів діяльності Компанії «Аутпост». Наша кінологічна служба працює в основному на території Львова та Західної України. Для охорони використовуються СОБАКИ РІЗНИХ ПОРІД, під контролем досвідчених кінологів-охоронців, які мають досвід поводження з собаками і знання особливостей патрульно-постової та кінологічної служби. Фахівці і охоронці «АУТПОСТ» максимально захистять ВАС особисто, ВАШ бізнес, ВАШУ родину, ВАШ об’єкт і майно від протиправних посягань зловмисників, злодіїв, вандалів, хуліганів, злочинців, вживуть необхідні заходи для запобігання та локалізації небезпечних ситуацій і мінімізації їх наслідків.

ВИКОРИСТОВУЄМО КОМПЛЕКСНІ ЗАХОДИ І СОБАК В ОХОРОНІ ОБ’ЄКТІВ!

Наші фахівці ЗАКРИЮТЬ ВСІ ПРОБЛЕМИ З БЕЗПЕКОЮ об’єкта і відокремленої території, захистом персоналу і відвідувачів, збереженням майна, проконтролюють дотримання правил внутрішнього розпорядку та правопорядку. ДЛЯ ЦЬОГО МИ:

 • Оснастимо об’єкт сучасним ОХОРОННИМ ОБЛАДНАННЯ, системами та комплексами;
 • Забезпечимо ПРОПУСКНИЙ РЕЖИМ при проході / проїзді / внесенні /винесенні майна;
 • Організуємо стаціонарні ПОСТИ ОХОРОНИ, КПП та патрулювання території;
 • Використовуємо в охороні об’єкта СТОРОЖОВИХ СОБАК, під контролем досвідчених кінологів;
 • Забезпечимо ОХОРОНУ ТЕРИТОРІЙ, ПРИМІЩЕНЬ, майна;
 • Проконтролюємо ДОТРИМАННЯ ВНУТРІШНЬОГО РЕЖИМУ ОБ’ЄКТУ та пожежної безпеки;
 • Організуємо ВІДЕОНАГЛЯД і фіксацію подій в режимі 24/7;
 • Забезпечимо ЗБЕРЕЖЕННЯ КОНФІДЕНЦІЙНОЇ ІНФОРМАЦІЇ;
 • Захистимо в НЕБЕЗПЕЧНИХ та НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЯХ, підключимо послуги МЧС
 • Проведемо заходи по ПРОФІЛАКТИЦІ ПРАВОПОРУШЕНЬ;
 • Викличемо СЛУЖБИ ЕКСТРЕННОЇ ДОПОМОГИ: поліцію, МНС, МВС, пожежну та аварійну службу.

ВИКОРИСТАННЯ СТОРОЖОВИХ СОБАК В ОХОРОНІ ДОЗВОЛЯЄ:

Охорона об’єктів СОБАКАМИ здавна належить до розряду найбільш надійних і ефективних методів охорони. Собаку не може помінити жоден суперпрофесійний охоронець, ніяка зброя, жодне технічний засіб (сигналізація, відеоспостереження та ін.). Не дарма кажуть, що «СОБАКА – ЦЕ ІДЕАЛЬНИЙ ОХОРОНЕЦЬ, ЯКИЙ ЗАВЖДИ НА СТОРОЖІ, НЕ СПИТЬ, НЕ КУРИТЬ І НЕ КРАДЕ!». Собаку складно підкупити і обдурити, вона витривала і безкомпромісна, не роздумує і не сумнівається в надзвичайних ситуаціях, віддана господареві і відчайдушно смілива, захищаючи територію, що охороняється.

 • ЗАВЧАСНО ДІЗНАТИСЯ про наближення до об’єкту сторонніх осіб, за рахунок характерною реакції собаки і гавкоту;
 • Надати випереджаючу ПРОФІЛАКТИЧНУ ДІЮ на громадян, що замислили протиправні дії;
 • ВИГРАТИ ЧАС для прийняття додаткових мір безпеки;
 • ЭФЕКТИВНО ЗНЕШКОДИТИ злочинців і захистити об’єкт, що охороняється;
 • По запаху та характерним слідам ЗНАЙТИ, НАЗДОГНАТИ ТА ЗАТРИМАТИ зловмисників.

При використанні собак враховується і той фактор, що більшість людей їх панічно бояться, і аж ніяк не дарма. Службова собака за ступенем небезпеки і ризику заподіяння серйозних травм людині, прирівнюються до холодної зброї. Сторожову собаку неможливо перемогти голими руками, і досить складно потрапити в неї з вогнепальної зброї. А коли на об’єкті використовується відразу кілька службових собак, то впоратися з ними складно навіть підготовленим і збройним злочинцям.

 

Всі перераховані ПЕРЕВАГИ роблять службових і сторожових собак незамінними помічниками охоронної діяльності.

Послуга Компанії «Аутпост» “ОХОРОНА ОБ’ЄКТІВ З ВИКОРИСТАННЯМ сторожового пса” дозволяє моментально змінити внутрішню і зовнішню атмосферу безпеки на території, що охороняється, так як дуже багато людей побоюються собак, та до того ж таких суворих і підготовлених. Припиняються крадіжки, порушення дисципліни та внутрішнього режиму, в рази зменшується кількість вразливих місць. Злочинці і зловмисники тисячу разів подумають про наслідки, перш ніж спробувати проникнути на об’єкт, тому що занадто великий ризик відчути на собі всю міць кошлатих сторожів і гостроту їх зубів.

СПОСОБИ ОХОРОНИ ОБ’ЄКТІВ З ВИКОРИСТАННЯМ СОБАК

Охорона об’єктів СОБАКАМИ МОЖЕ ЗДІЙСНЮВАТИМЕТЬСЯ П’ЯТЬМА СПОСОБАМИ, ЗАЛЕЖНО ВІД ОСОБЛИВОСТЕЙ ОБ’ЄКТА, РЕЖИМУ І МЕТОДІВ ОХОРОНИ:

 1. Ланцюговий стаціонарний пост
 2. Блок-пост
 3. Вільний караул (без прив’язі)
 4. Патрулювання з кінологом
 5. Сигнальне оповіщення.

Всі території, що охороняються собаками, повинні бути оснащені попереджувальними табличками: “ОХОРОНЯЄТЬСЯ СТОРОЖОВИМИ СОБАКАМИ”, що вже саме по собі робить психологічний ефект і знижує число спроб несанкціонованого проникнення.

Не можна не враховувати і ЕКОНОМІЧНИЙ ЕФЕКТ від застосування собак в охороні об’єктів. Наявність собак дозволяє значно знизити кількість залучених сил охорони, звести до мінімуму використання дорогої спецтехніки та зброї. ПРИРОДНІ ОХОРОННІ І ЗАХИСНІ ЯКОСТІ СОБАК окупають себе з лишком.

ВСІ НАШІ СОБАКИ ЗДОРОВІ, НАВЧЕНІ СТОРОЖОВИМ НАВИЧКАМ ТА ПРИВИТІ!

Довіряйте охорону професіоналам!