Тел.: (032) 260-1-911; 0-800-401-911 УкраїнськаРусскийEnglish

Пультова охорона

Для забезпечення технічної охорони та реагування на спрацювання охоронної та тривожної сигналізації Охоронно-юридична компанія «АУТПОСТ» пропонує Вам охоронні послуги за допомогою комп’ютерних систем передачі тривожних повідомлень, які дозволяють здійснювати охорону, як телефонізованих так не телефонізованих об’єктів по будь-якому з трьох каналів :

 • По телефонним лініям (будь- яким )
 • По каналу GSM- модем (голосовий або передачі данних)
 • По радіоканалу

В результаті чого:

 • Забезпечується постійний контроль телефонної лінії в разі "саботажу" або пошкодження
 • Автоматичний перехід на резервний канал  та продовження охорони обєкту при аваріях  або "саботажу" телефонної  лінії.

м. Львів

- 9 тривожних груп на автомобілях УАЗ "Патріот"

Філіали

-по одній тривожній групі на автомобілях Део "Ланос" або "Нива"

озброення: пістолети ПМР, автомати АК-47

Цілодобово чергова зміна у складі:

 • Оперативний черговий та 2 оператори ПЦО;
 • Тривожних груп в кількості  15 одиниць;
 • Мотопатрулей  2 (в центральній частині м. Львова).

Всі автомобилі тривожних груп обладнані системою GPS.Особовий склад тривожних груп озброєний вогнепальною зброєю (пістолети ПМ, автомати "Сайга-410)

Виробничий ризик,який пов’язаний зі здійсненням охоронної діяльності компанії "Аутпост" застрахований на  1 000 000 грн.

Система охорони об’єктів з використанням ПЦН системи "Грифон":

Комп’ютерна система охорони “ГРИФОН” призначена для охорони, приміщень, офісів, виробничих територій  і т.п. Особливістю даної системи охорони є постійний моніторинг за станом охорони об’єкта по двох каналах, відображення системою конкретного місця проникнення зловмисника та шляхи його пересування по об’єкту.

 1. Багатофункційність системи, що дає можливість поступово посилювати засоби охорони, відео нагляду і т. ін.
 2. Можливість протоколювання стану охоронної сигналізації за певний період (добу, тиждень, місяць, рік) з зазначенням  дати, часу, та типу події, котра сталась як на об’єкті, що охороняється, так і на централізованому пульті агентства.
 3. Наявність кодування, яке дозволяє визначити ступінь допуску до зняття з охорони окремих приміщень певною категорією співробітників Вашої фірми без порушення системи сигналізації в цілому.
 4. Можливість працювати без джерел зовнішнього живлення протягом 72 годин або від резервного генератора 220 в.
 5. Спостереження за пожежною сигналізацією

Варіанти підключення об’єктів до пульта охорони по будь-якому з трьох каналів

Крім цього дані системи можуть використовуватись в спрощеному вигляді для передачі, термінових повідомлень, які в автоматичному режимі передаються через GSM-модем, шляхом натискання «Тривожної кнопки» Вашим співробітником у випадку кризової ситуації. Пульт охорони, фіксує час надходження тривожного сигналу, веде його протоколювання. Тревожна група по тривожному сигналу прибуває на об’єкт і приймає всі необхідні міри з попередження правопорушення.

Гарантується технічне обслуговування і ремонт системи ОПС

Вартість охоронних послуг і технічних засобів ОПС залежить від необхідного рівня безпеки об’єкта, після його експертної оцінки.